AUTO PJES XIMI GJILAN

Shitet nga: Auto Pjes Ximi 12 Pri 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pjesë rezerve
Vw Passat 2.5 TDI Automatik Te Gjitha Pjest Per Passat Karavan viti 2000
Renault Clio Benzin Te Gjitha Pjest
Motorr Per Sharan 1.9 T-DI Komplet Me Garancion
Opel Astra G Dizell Te gjitha pjest per opel Astra G Karavan
Renault Skenik viti 2003 Te Gjitha Pjeset
Opel Vektra Dizell Te Gjitha Pjeset
Golf 4 motor 1.6 viti 2000 te gjitha pjeset
Vw Polo viti 96 benzin Automatik Te Gjitha Pjest
PJES per GOLF 4 motor 1.6 benzin OPEL ASTRA G DIZELL RENO megane skenik benzin ...OPEL VEKTRA .dizell VW POLO bencis 1.4 automaik VW PASSAT 2.5 TDI AUTOMAITK VW SHARANI BMW 316 OPEL VEKTRA 1.8 AUDI a6 2.5 TDI FORD FOKUS 1.8 bencis 2001 modeli
Kemi pjes te rejaOrigjinale per te gjitha llojet e veturave
Gjendemi ne gjilan rruga qarkore Perball Restaurant PLLUMBI me saktesisht Te Rruga Kufces
Kemi Goma te reja Ver Dhe Dimer 13.14.15.16.17.18.19
Alu Felge per Golf 4 Golf 5 Audi A6 A4 A3 BMW Opel 13,15,16
4 Goma te dimrit te mira me Alu Felge Per Golf 4 Origjinal
4 goma MS me alufelge Per Passat 2.5 viti 2000
golf 4 golf5 audi vw renault reno mercedes sharan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim