AUTOZHGUNI - Pjese per VW / AUDI /

Shitet nga: Autopjese AUTOZHGUNI 03 Gsh 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pjesë rezerve
TE GJITHA VETURAT KAN DOGANEN DHE TVSH-n E PAGUAR

AUTOPJESE PER:

AUDI /2001-2005
AUDI /2005-2008
AUDI /2008-2011

PASSAT /2001-2005
PASSAT /2005-2008

GOLF IV / V

TOURAN /2003-2007

SKODA /2000-2004
SKODA /2005-2009

SEAT /2000-2004
SEAT /2004-2008


AUTO PJESE " AUTOZHGUNI" - GJILAN (KUFC E EPERME )
044 132 438
044 664 224

VIBER : +37744132438

PER OFERTAT TONA SHKRUAJ TE FUSHA E KERKIMIT AUTOZHGUNI
ZHGUNI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim