Auto Pjes *Lirimi* 044396166 044778833

Shitet nga: Sokol Halili 24 Shk 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pjesë rezerve
Kemi motorr te bmw e36 kemi pjes per reno laguna reno clio kemi dhe shum pjes tjera per imformata ma te hollsishme na kontaktoni ne numrin 044396166 Ju mirpresim !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim