Auto Pjese dhe Servis Te "Endriti"

Shitet nga: Auto Pjes dhe Servis Te "Endriti" 25 Sht 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pjesë rezerve
Auto Pjes dhe Servis Te "Endriti"
Gjindemi ne Gjilan ne Fshatin Pasjak tri kilometra ne dalje te Gjilanit Posedojm te gjitha pjeset per :Golf II Golf III Golf IV Passat II Passat III Passat IV Vento Audi 80 Audi 90 Pronar: AVDI AJETI Tel:044-231-093 Viber: +377(0)45-339-482
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim