Bej zhbllokimin dhe formatimin e telefonaveSamsung

Shitet nga: Milot 22 Jan 12:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pjesë rezerve
Bej zhbllokimin dhe formatimin e telefonave samung me çmim shume te lire.. kontakto 044200945
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim