Bmw shtopa shmigavac per e46 viti 2003

Shitet nga: Shtopa-shmigavac 09 Shk 23:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pjesë rezerve
Shtopat dhe shmigavacat komplet perpara dhe permas te bmw e46 viti 2003 te ri nga ch origjinal te fabrikes .....
Shenim shtopat jom shit vetem shmigavcat perpara edhe ne krilla
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim