Branik Per Vetura

Shitet nga: Azem 04 Gsh 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes branik Audi a4 dhe Llojeve te ndryshme reno twingo pasat fiat punto etj..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim