Disa pjes dhe fellga

Shitet nga: fellga 14 Jan 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes fellga te bmw 5she te ardhura nga ch 19 coll fellgat bajn edhe per x5 dhe x6 , si dhe fellga 18 sge te audit a3 a4 a6 bajn per golf 5 pasat mercedes di dhe disa pjes te golfit 5 shtopa masken te dritat perpara auspuhin drita e tabeles etj si dhe per fiat stilo zgllobat e jsshtem te mbrenshem dhe auspuhin si dhe zingjir origjinal te gjitha keto jan te ardhura nga ch
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim