Drita te para dhe te mbrapa led per bmw

Shitet nga: Bashkim 04 Nën 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pjesë rezerve
Drita per bmw viti 2002
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim