Farat per Audi q5 2008

Shitet nga: Mani 08 Shk 00:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

234 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes dy Fara per Audi Q5,njeri eshte ne gjendje te rregullt,ndersa tjetrit nuk i punon pjesa e ledit,por vetem pjesa e Xenonit.

Farat jane te anes se djatht dhe te majte,

Qmimi 230 euro eshte per te dy farat
Kontakto edhe ne viber ne po kete numer.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim