Kamera dhe Alarm jemi me te liret

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Home Security Electronics 25 Sht 13:16 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pjesë rezerve
Kamera Te Sigurise-Alarma Jemi me te Liret ne Rajone

RISI RISI
JEMI ME TE LIRET NE KOSOVE per KAMERA dhe Alaram

Kemi Akcesa per LIfta Brava Elektronike Rampa Dyrer Levizese etj

HOME SECURITY jemi me te miret dhe me te liret ne tregun tone

Bejm shitjen ,montimin si dhe instalimin e KAMERAVE te SIGURISE dhe ALARMEVE kudo ne Kosove neper shtepi, lokale ,objekte, afariste, firma, fabrika etj.Qmimi sipas marveshjes jemi me te liret dhe me te miret ne tregun tone .Kamerat mund ti vezhgoni nga distanca mjafton qe te keni internet i kem te gjitha llojet e kamerave
Si dhe riparimin mirmbajtjen e tyre.

Nr.Kontaktit /045 630 420... 043 88 44 33

jemi me te liret ne REGJION

Nr.Kontaktit / 045 630 420... 043 88 44 33

emajl: security.home@hotmail.com

LINKU

https://www.facebook.com/pages/Home-Security/452914274880968?fref=ts

Facebook

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim