Krilla edhe maska dekoruse per smart

Shitet nga: Ali Mercedesi 18 Jan 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pjesë rezerve
Krilla te thjeshta
Krilla Faceleft
Krilla mrapa
Maska lidhse
Maska dekoruse etj etj

Gjithashtu bejme shitjen e te gjitha pjeseve per SMART dhe Mercedes te reja dhe te perdoruna
Te gjitha ato qfare ju duhen per SMART dhe MERCEDES i gjeni tek ne ALI MERCEDESI


https://www.facebook.com/Ali.mercedes.benz.smart/?ref=page_internal


Gjindemi ne Prishtine afer stacionit te autobusave
Numri kontaktues 044164141 dhe 049164141
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim