Kushineta Llagera SKF TIMKEN FAG ORIGJINAL

Shitet nga: Fitimi 21 Qer 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pjesë rezerve
Posedojm dhe furnizojm me porosi te gjitha llojet e kushinetave (llagerave) te firmave SKF , TIMKEN , FAG etj etj..
Per me shume kontaktoni 044-751-170 si dhe ne viber i njejti numer.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim