Mercedes 190

Shitet nga: mercedes 14 Mar 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pjesë rezerve
shiten spiralet dhe amortizerat me gumica per mercedes 190 ne gjendje te rregullt shum te ruajtura

info 044 135 225 + viber Gjilan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim