Motor i audis 80. 1.6 diesel

Shitet nga: Motor diesel 1.6 audi 80 27 Mar 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pjesë rezerve
Shitet motori i audis 80 .1.6 diesel , arsyja e shitjes eshte se mka met qaty nshpi dhe se perdori se sum nevojitet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim