Motorri i Mercedesit 2.5 Disell

Shitet nga: sulltani 10 Dhj 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes motorrin e mercedesit 2.5 disel ne gjendje te mir pune vetem se duhet te heket prej vetures po ashtu kom dhe tjera pjes te mercedesit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim