Muzik dhe Box

Shitet nga: Fatos 19 Pri 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pjesë rezerve
Muzika dhe Boxi me 4 Zvoshnik dhe perfocuesi 700 vat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim