Nissan micra k10 llagerat e mramt

Shitet nga: flamur 08 Sht 08:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes llagerat te ri per nissan micra k10,jan per pjesen e mramt,gjithsej i kam dy sete per te dy anet mbrapa.
Jan dy llagera per nje ane,dmth llageri i mbrendshem dhe i jashtem!!!

shiten 20€ nje set

Munde te na kontaktoni edhe ne viber : 044 132 909
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim