PJES 190 MERCEDES

Shitet nga: XX 01 Sht 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pjesë rezerve
AMORTIZERAT SPIRALLET GUMICAT KABLLATE RRYMES GUMA 2 COP 16QE DHE FELLNET 16 YLLI SHUM TRUJTME VETUM FELLNET 70 ERO AMORTIZERAT ME MARRVESHJE PI JASHTIT KERRI I QMONTUM U KON
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim