Paisje per frizerka pasqyre dhe lavabor

Shitet nga: arsim 10 Krr 00:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR   400 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pjesë rezerve
shes paisjet per frizerk te ardhur nga zvicra 2 pasqyre dhe 1 llavabor edhe ni shank osht si ne foto mund te kontaktoni edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim