Pjesë për Gollf 4 1.9TDI si dhe për benxins

Shitet nga: Fatmir 25 Dhj 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pjesë rezerve
Pjesë pēr Gollf 4 1.9 TDI si dhe për benxinsn 1.4 1.6
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim