Pjes per vetura

Shitet nga: Azem 29 Krr 09:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes pjes te veturave te ndryshme fara (Drita ) per Kia Sportage per Honda Prelluda tojota 4 runer si dhe (Drita ) fara per shum lloje te veturave dhe per reno twingo te gjitha pjest qa tju vyn si motor si ne karaseri te gjitha pjset per pasat 95 stes ngjyr e kaltert braniku per audi a4 per pasat dhe shum lloje tjera pompen e hidrolikut per mercedes a class
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim