Pjes per vetura

Shitet nga: Sela 22 Mar 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pjesë rezerve
Pjes per vetura po shumica e pjesve jon per audi dhe vw seeat po ka dhe tjera pjes shiten te gjitha
jon te ardhura nga zvicrra pjeset jon te reja

Viber: 0038649857088
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim