Pjes per wv golf 3 - 4 - 6

Shitet nga: emin 19 Maj 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pjesë rezerve
te gjitha ne nje vend.
shes branikin per golf 4 - me ngjyr qfare te ju duhet 140 euro
shes branikin per golf 6 te parin i ardhur nga zvicra oregjinal.

krilla per golf 4 me ngjyr qfare te duhet dhe me montim 60euro

per ngjyr te vetures qfare te ju duhet une e ngjyrosi vet sepse jam Auto LLaker vet e baj kete pune.

dyer per golf 3 krilla branik pasqyre.

Branikt gjenden te auto limaria emi - Pasjak-Gjilan.

Braniki Golf 6 - 160 Euro me qfar ngjyre tju duhet me montim me krejt.

.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim