Pjese per Audi A6 Allroad 2.5 TDI Quattro Automa..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Ballkan Auto 21 Pri 08:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pjesë rezerve
- Shes pjese per Audi A6 Allroad 2.5 TDI (me I te kuqe) 180 PS
- Quattro.
- Automatik Tip-Tronik
- Kilometrazha: 150000km.
- Klimatronik dy zonal.
- Amortizimi i vetures mund te rregullohet ne menyr elektronike.
- Karrikat lekur qe levizin ne menyr elektronike
- Xenon.
- Navigacion dhe CD changer.
- Bord kompjuter.
- Airbag.
- ABS. Brake Assist, ESP dhe ASR.
- Pasqyre me levizje elektronike dhe me nxemje etj.


- Ballkan Auto Garage -
- Nr. i tel.: 044133332 & 049133332
- Viber: +38649133332
- WhatsApp: +37744133332
- Veturat tona mund ti shikoni nëse në merrjep kërkoni: Ballkan Auto
- Mund të na kontaktoni nga ora 08:00 - 19:00
- Mund të na gjeni ne km. e 4 të magjistrales Gjilan-Bujanoc.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim