Pjese per Audi A6 Avant 2.7 BiTurbo 230 PS Quattro

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Ballkan Auto 15 Shk 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pjesë rezerve
- Shes pjese per Audi A6 Avant 2.7T Quattro
- 2.7 V6 BiTurbo me 230 PS
- Automatik Tip-Tronik
- Quattro
- Klimatronik dy zonal
- Airbag
- ABS
- Board kompjuter
- ESP
- Xhamat elektrik
- Dritat Xenon
- Karrikat me levizje elektrike dhe me nxemje
- Navigacion ( GPS )
- Fellne te aluminit


- Ballkan Auto Garage -
- Nr. i tel.: 044133332 & 049133332
- Viber: +38649133332
- WhatsApp: +37744133332
- Veturat tona mund ti shikoni nëse në merrjep kërkoni: Ballkan Auto
- Mund të na kontaktoni nga ora 08:00 - 19:00
- Mund të na gjeni ne km. e 4 të magjistrales Gjilan-Bujanoc.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim