Pjese per Audi A8 2.8 , 3.7 , 4.2

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Ballkan Auto 15 Shk 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pjesë rezerve
-Shes pjese per Audi A8 2.8 V6 , 3.7 V8 , 4.2 V8
-Automatik Tip-Tronik
-Klimatronik dy zonal
-Karrikat lekure dhe me nxemje
-Xhamat elektronik
-Fellne Borbet 17"
-Dy televizora 7"


- Ballkan Auto Garage -
- Nr. i tel.: 044133332 & 049133332
- Viber: +38649133332
- WhatsApp: +37744133332
- Veturat tona mund ti shikoni nëse në merrjep kërkoni: Ballkan Auto
- Mund të na kontaktoni nga ora 08:00 - 19:00
- Mund të na gjeni ne km. e 4 të magjistrales Gjilan-Bujanoc.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim