Pjese per Audi A8 4.2 V8 Quattro

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Ballkan Auto Dje 08:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pjesë rezerve
- Shes pjese per Audi A8 4.2 V8 300 PS
- Automatik Tip-Tronik me 5 shpejtesi
- Quattro
- Klimatronik dy zonal
- Navigacion (GPS) dhe CD Changer me 6 CD
- Radio Audi Concert
- Karrikat lekur qe levizin ne menyre elektronike dhe me nxemje
- Karrikat me memorje
- Timoni S-Line mund te rregullohet ne menyr elektronike
- Drita te mjegulles
- Airbag
- Bord Kompjuter
- ABS
- Fellne te aluminit
- Xhamat elektronik

- Ballkan Auto Garage -
- Nr. i tel.: 044133332 & 049133332
- Viber: +38649133332
- WhatsApp: +37744133332
- Veturat tona mund ti shikoni nëse në merrjep kërkoni: Ballkan Auto
- Mund të na kontaktoni nga ora 08:00 - 19:00
- Mund të na gjeni ne km. e 4 të magjistrales Gjilan-Bujanoc.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim