Pjese per Audi S8 4.2 V8 360 PS Quattro

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Ballkan Auto Garage Dje 09:26 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pjesë rezerve
- Shes pjese per Audi S8 4.2 V8 360 PS Quattro
- Automatik Tip-Tronik me 5 shpejtesi
- Facelift
- Klimatronik dy zonal
- Navigacion
- Ulset lekure qe levizin ne menyre elektronike, me nxemje dhe me memorje
- Fellne te aluminit Avus II 18"


- Ballkan Auto Garage -
- Nr. i tel.: 044133332 & 049133332
- Viber: +38649133332
- WhatsApp: +37744133332
- Veturat tona mund ti shikoni nëse në merrjep kërkoni: Ballkan Auto
- Mund të na kontaktoni nga ora 08:00 - 19:00
- Mund të na gjeni ne km. e 4 të magjistrales Gjilan-Bujanoc.

KLIKO KËTU për të parë shpalljet nga Ballkan Auto

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim