Pjese per Bmw 320D , 330D Touring E46

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Ballkan Auto 15 Shk 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pjesë rezerve
- Shes pjese per Bmw 320 D dhe 330 D Touring E46
- 2.0 Diesel me 136 PS
- 3.0 Diesel me 184 PS
- Manual me 5 shpejtesi
- Karrikat lekure dhe me nxemje
- Klimatronik
- ABS & ASC
- Xhamat elektronik
- Bord kompjuter
- Radio Bmw Business CD
- Airbag
- Drita te mjegulles


- Ballkan Auto Garage -
- Nr. i tel.: 044133332 & 049133332
- Viber: +38649133332
- WhatsApp: +37744133332
- Veturat tona mund ti shikoni nëse në merrjep kërkoni: Ballkan Auto
- Mund të na kontaktoni nga ora 08:00 - 19:00
- Mund të na gjeni ne km. e 4 të magjistrales Gjilan-Bujanoc.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim