Pjese per Bmw 740D E38

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Ballkan Auto Sot 08:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pjesë rezerve
- Shes pjese per Bmw 740 D E38
- Viti i prodhimit: 2000
- Motori 4.0 V8 Diesel Bi-Turbo 180 kW ( 245 PS )
- Automatik Tip-Tronik me 5 shpejtesi
- Karrikat lekure, me levizje elektronike, me nxemje, me masazhe dhe me memorje
- Airbag
- ABS & DSC
- Navigacion & TV BMW MK 3 (MK III) me ekran 4:3
- CD Changer me 6 CD
- Klimatronik dy zonale
- Telefon Bmw
- Komanda ne timon
- Board Computer
- Xhama elektronik
- Senzora te parkingut ( PDC ) Para & Mbrapa
- Drita Xenon
- Drita te mjegulles


- Ballkan Auto Garage -
- Nr. i tel.: 044133332 & 049133332
- Viber: +38649133332
- WhatsApp: +37744133332
- Veturat tona mund ti shikoni nëse në merrjep kërkoni: Ballkan Auto
- Mund të na kontaktoni nga ora 08:00 - 19:00
- Mund të na gjeni ne km. e 4 të magjistrales Gjilan-Bujanoc.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim