Pjese per Bmw 750 5.4 V12 327 PS

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Ballkan Auto 15 Shk 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pjesë rezerve
- Shes pjese per BMW 750 5.4 V12 E38 327 PS
- Automatik Tip-Tronik
- Klimatronik dy zonal
- Xenon
- Karrikat lekur qe levizin ne menyre elektronike dhe me nxemje
- Stopat Led
- Senzora te parkimit
- Navigacion & TV BMW MK 3 (MK III) me ekran 4:3
- Cd changer me 6 CD
- Airbag
- Kemi pjese per Bmw 730 , 735 , 740 , 740D , 750


- Ballkan Auto Garage -
- Nr. i tel.: 044133332 & 049133332
- Viber: +38649133332
- WhatsApp: +37744133332
- Veturat tona mund ti shikoni nëse në merrjep kërkoni: Ballkan Auto
- Mund të na kontaktoni nga ora 08:00 - 19:00
- Mund të na gjeni ne km. e 4 të magjistrales Gjilan-Bujanoc.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim