Pjese per Citroen C5 2.2 16V HDI 2.0 3.0

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Ballkan Auto Dje 08:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pjesë rezerve
- Shes pjeser per Citroen C5 2.2 16V HDI me Partikel Filter
- Citroen C5 2.0 Benzin & 3.0 V6 Benzin
- Exclusive
- Automatik Tip-Tronik
- Klimatronik
- Karrikat lekure me levizje elektronike dhe me nxemje
- Amortizeret elektro-pneumatik ( Vetura mund te ngritet apo te ulet )
- Bordkompjuter dhe radio me navigacion
- Xenon
- Senzora te parkimit ( PDC )


- Ballkan Auto Garage -
- Nr. i tel.: 044133332 & 049133332
- Viber: +38649133332
- WhatsApp: +37744133332
- Veturat tona mund ti shikoni nëse në merrjep kërkoni: Ballkan Auto
- Mund të na kontaktoni nga ora 08:00 - 19:00
- Mund të na gjeni ne km. e 4 të magjistrales Gjilan-Bujanoc.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim