Pjese per Jaguar XJ6 Sovereign & Daimler 3.2, 4.0

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Ballkan Auto Garage Dje 17:48 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pjesë rezerve
- Shes pjese per Jaguar XJ6 Sovereign 3.2 V6 , 4.0 V6
- Daimler Six 3.2 , 3.6 , 4.0
- Viti i prodhimit: 1988 - 1994
- Automatik
- Karrikat lekure me levizje elektronike dhe me nxemje
- Klime
- Xhamat elektrik


- Ballkan Auto Garage -
- Nr. i tel.: 044133332 & 049133332
- Viber: +38649133332
- WhatsApp: +37744133332
- Veturat tona mund ti shikoni nëse në merrjep kërkoni: Ballkan Auto
- Mund të na kontaktoni nga ora 08:00 - 19:00
- Mund të na gjeni ne km. e 4 të magjistrales Gjilan-Bujanoc.

KLIKO KËTU për të parë shpalljet nga Ballkan Auto

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim