Pjese per Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD, 3.1 TD, 4.7

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Ballkan Auto Dje 09:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pjesë rezerve
- Shes pjese per Jeep Grand Cheroke 2.7 CRD , 3.1 TD dhe 4.7 V8 Benzin
- Automatik
- Klimatronik dy zonal
- Karrikat lekure me levizje elektronike dhe me nxemje
- Xhamat elektrik


- Ballkan Auto Garage -
- Nr. i tel.: 044133332 & 049133332
- Viber: +38649133332
- WhatsApp: +37744133332
- Veturat tona mund ti shikoni nëse në merrjep kërkoni: Ballkan Auto
- Mund të na kontaktoni nga ora 08:00 - 19:00
- Mund të na gjeni ne km. e 4 të magjistrales Gjilan-Bujanoc.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim