Pjese per Mercedes CLK 200 , 230 Kompressor

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Ballkan Auto 15 Shk 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pjesë rezerve
- Shes pjese per Mercedes CLK 200 Kompressor , CLK230 Kompressor
- Klimatronik
- Karrikat lekure me levizje elektrike dhe me nxemje
- Xhama elektronik


- Ballkan Auto Garage -
- Nr. i tel.: 044133332 & 049133332
- Viber: +38649133332
- WhatsApp: +37744133332
- Mund te na kontaktoni nga ora 08:00 - 19:00
- Mund të na gjeni ne km. e 4 të magjistrales Gjilan-Bujanoc.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim