Pjese per Mercedes E430 V8 Elegance

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Ballkan Auto 15 Shk 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pjesë rezerve
- Shes pjese per Mercedes W210 E 430 Elegance
- 4.3 V8 Benzin 279 PS
- Automatik
- ABS & ESP
- Klimatronik dy zonale
- Xhamat elektronik
- Karrikat lekure dhe me nxemje
- Bordkompjuter
- Shiber
- Dritat Xenon
- Drita te mjegulles
- Senzora te parkingut ( PDC - Para & Mbrapa )
- Pasqyre me levizje elektronike dhe qe palohen
- Fellne Mercedes AMG 17 "


- Ballkan Auto Garage -
- Nr. i tel.: 044133332 & 049133332
- Viber: +38649133332
- WhatsApp: +37744133332
- Veturat tona mund ti shikoni nëse në merrjep kërkoni: Ballkan Auto
- Mund të na kontaktoni nga ora 08:00 - 19:00
- Mund të na gjeni ne km. e 4 të magjistrales Gjilan-Bujanoc.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim