Pjese per Mercedes S320, S500

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Ballkan Auto Dje 09:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pjesë rezerve
- Shes pjese per Mercedes-Benz S 320 dhe S500 - Model: W220
- Viti i prodhimit: 2001
- 3.2 Benzin me 224 PS
- 5.0 Benzin me 306 PS
- Automatik Tip-Tronik me 5 shpejtesi
- Tempomat
- Amortizera elektro-pneumatik (me ajer)
- Klimatronik dy-zonal
- Navigacion , Telefon & TV
- Xhamat elektronik
- Karrikat lekure me levizje elektronike dhe me memorje
- Karrikat me nxemje dhe ftohje
- Senzora te parkingut (PDC)
- ESP , ABS & ASR
- Xenon
- Marmita (Endrohre) AMG
- Airbag
- Komanda ne timon
- CD Changer


- Ballkan Auto Garage -
- Nr. i tel.: 044133332 & 049133332
- Viber: +38649133332
- WhatsApp: +37744133332
- Veturat tona mund ti shikoni nëse në merrjep kërkoni: Ballkan Auto
- Mund të na kontaktoni nga ora 08:00 - 19:00
- Mund të na gjeni ne km. e 4 të magjistrales Gjilan-Bujanoc.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim