Pjese per Opel Astra G 2.0 DTI 16V, 1.7 CDTI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Ballkan Auto 21 Pri 08:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pjesë rezerve
- Shes pjese per Opel Astra G 2.0 DTI 16V
- Astra G 1.7 CDTI
- Karrikat lekure dhe me nxemje
- Klime
- Xhamat elektronik
- Komanda ne timon
- Drita te mjegulles
- Kuke per terheqje


- Ballkan Auto Garage -
- Nr. i tel.: 044133332 & 049133332
- Viber: +38649133332
- WhatsApp: +37744133332
- Veturat tona mund ti shikoni nëse në merrjep kërkoni: Ballkan Auto
- Mund të na kontaktoni nga ora 08:00 - 19:00
- Mund të na gjeni ne km. e 4 të magjistrales Gjilan-Bujanoc.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim