Pjese per Opel Corsa C 1.3 CDTI, 1.7 DTI, 1.2, 1.4

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Ballkan Auto 15 Shk 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pjesë rezerve
- Shes pjese per Opel Corsa C me 3 dyer dhe 5 dyer
- Opel Corsa C 1.3 CDTI
- Opel Corsa C 1.7 DTI
- Opel Corsa C 1.2 16V Benzin
- Opel Corsa C 1.4 Benzin Automatik


- Ballkan Auto Garage -
- Nr. i tel.: 044133332 & 049133332
- Viber: +38649133332
- WhatsApp: +37744133332
- Veturat tona mund ti shikoni nëse në merrjep kërkoni: Ballkan Auto
- Mund të na kontaktoni nga ora 08:00 - 19:00
- Mund të na gjeni ne km. e 4 të magjistrales Gjilan-Bujanoc.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim