Pjese per Opel Vectra C 1.9 3.0 CDTI 2.2 3.2

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Ballkan Auto Dje 08:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pjesë rezerve
- Shes pjese per Opel Vectra C Limuzin, Karavan dhe Signum (Facelift)
- Opel Vectra C / Signum 2.2 Direct Benzin
- Opel Vectra C / Signum 2.2 Benzin
- Opel Vectra C / Signum 1.9 CDTI 16V 150 PS Automatik me 6 Shpejtesi
- Opel Vectra C / Signum 1.9 CDTI Manual me 6 shpejtesi
- Opel Vectra C / Signum 2.2 DTI
- Opel Vectra C / Signum 3.0 V6 CDTI 177 PS Manual me 5 shpejtesi
- Opel Vectra C / Signum 3.2 V6 211 PS Manual me 5 shpejtesi


- Ballkan Auto Garage -
- Nr. i tel.: 044133332 & 049133332
- Viber: +38649133332
- WhatsApp: +37744133332
- Veturat tona mund ti shikoni nëse në merrjep kërkoni: Ballkan Auto
- Mund të na kontaktoni nga ora 08:00 - 19:00
- Mund të na gjeni ne km. e 4 të magjistrales Gjilan-Bujanoc.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim