Pjese per Peugeot 307 CC

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Ballkan Auto Garage 15 Shk 14:17 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pjesë rezerve
- Shes pjese per Peugeot 307 CC ( Coupe & Cabriolet )
- 2.0 Benzin
- Automatik Tip-Tronik dhe Manual me 5 shpejtesi
- Cabrio me hardtop qe hapet ne menyre elektronike
- Karrikat lekure me nxemje
- Klimatronik dy zonal
- Senzora te parkimit mbrapa
- Pasqyre qe palohen


- Ballkan Auto Garage -
- Nr. i tel.: 044133332 & 049133332
- Viber: +38649133332
- WhatsApp: +37744133332
- Veturat tona mund ti shikoni nëse në merrjep kërkoni: Ballkan Auto
- Mund të na kontaktoni nga ora 08:00 - 19:00
- Mund të na gjeni ne km. e 4 të magjistrales Gjilan-Bujanoc.

KLIKO KËTU për të parë shpalljet nga Ballkan Auto

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim