Pjese per VW Passat 1.9 2.5 TDI 1.6 1.8T 4.0 W8 4M

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Ballkan Auto Sot 08:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pjesë rezerve
- Shes pjese per Volkswagen Pasat B5.5 (3BG) Limuzin dhe Karavan (Variant)
- Passat 1.9 TDI 96 KW 130 PS Automatik dhe Manual
- Passat 2.5 TDI Automatik dhe Manual
- Passat 1.6 Benzin Manual
- Passat 1.8 Turbo Benzine Automatike dhe Manual
- Passat 4.0 W8 Benzine 4 Motion Automatik


- Ballkan Auto Garage -
- Nr. i tel.: 044133332 & 049133332
- Viber: +38649133332
- Veturat tona mund ti shikoni nëse në merrjep kërkoni: Ballkan Auto
- Mund të na kontaktoni nga ora 08:00 - 19:00
- Mund të na gjeni ne km. e 4 të magjistrales Gjilan-Bujanoc.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim