Pjese per mercedes 190

Shitet nga: hasan kosumi 18 Dhj 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes keto pjes per mercedes 190 d
menjaq 4 shpejtsi
auspuhu
kardani
pompa e hidrolikut
anllaseri
dinama
koka e timonit
shtopat
amortizera 2 te mramt 2 te part
spiralet 4 copa
vakumi i frenave me cilinder
pedalet
2 diskat e pare
timoni
pasqyret
gjami i mramt + gjamat anesor
sahati
dhe shum pjes te tjera .
045594312
Gjilan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim