RISI RISI 2 FARA DHE 2 DRITAT T MJEGLlS MERCEDES..

Shitet nga: xxx 14 Shk 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pjesë rezerve
Shiten farat 2 copa mercedesit 270
Jan edhe ditat e mjeglls 2 copa
Dhe shtopi i djatht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim