Regullim i Bosch pumpave servis 1 vit garancion

Shitet nga: avdil 17 Dhj 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pjesë rezerve
kemi kontakte te vazhdushme me servisin ne maqedoni te bosch pumpave te veturave dhe bashkpunojm qe nje koh te gjat deri tash nuk na ka zhgenjy e mira eshte qe qdo rregullim i bosch pumpes ka garancion 1 vit
kontakt edhe viber +37745514584
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim