Senzor i ajrit Bosch 0281002832

Shitet nga: Agim 16 Dhj 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pjesë rezerve
Pisja është e re dhe e pa përdorur.
I përshtatet sipas numrit : 0281002832
Opel Astra, Zafira, Meriva 1.7 cdti 92kw (125kf) me kodin e motorrit:
Z 17 DTR dhe
A 17 DTR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim