Shes OREN per VW Golf 3 VENTO Diesel

Shitet nga: miksi 17 Shk 23:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes OREN per Golf 3 dhe Vento
osht kjo ne Foto shum e Paqt
dhe gjendje te Rregullt
osht per Diesel
15 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim