Shes goma 16 she dhe disa rezerva

Shitet nga: fellga 15 Krr 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes disa pjes te golfit 5 shtopa masken te dritat perpara auspuhin drita e tabeles etj si dhe per fiat stilo zgllobat e jsshtem te mbrenshem dhe auspuhin si dhe zingjir origjinal te gjitha keto jan te ardhura nga ch si dhe 4 Goma 17she 215-40-17si dhe 4 goma 16she 205-55-16 te veres dhe te dimrit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim