Shes pjes

Shitet nga: Jetmir 18 Pri 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes menjaq per fiat stilo 2005 dhe motorrin 2.4 benzin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim